P.H.U. Biurotech System

Urządzenia fiskalne

kasy fiskalnedrukarki fiskalneakcesoria

Oferowane przez naszą firmę drukarki fiskalne charakteryzują się wysoką jakością i nowoczesną technologią. Urządzenia te są integralne z szerokim wachlarzem programów przeznaczonych do zażądzania sprzedażą. Każda firma znajdzie dla siebie odpowiedznią drukarkę, w naszej ofercie proponujemy Państwu wyposażenie przeznaczone do małych i dużych punktów sprzedaży. Drukarki fiskalne są najlepszym rozwiązaniem dla firm, w których prowadzi się sprzedaż za pomocą komputerowego oprogramowania dotyczącego sprzedaży.

EMAR PRINTO 57T

Drukarka fiskalna EMAR PRINTO 57T to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie umożliwiające sprzedaż towarów i usług przy pomocy komputera z zainstalowanym oprogramowaniem handlowo-magazynowym. Drukarka fiskalna razem z komputerem tworzy otwarty komputerowy system fiskalny, który może być dowolnie konfigurowany według potrzeb użytkownika. Dzięki swojej elastyczności taki system znajduje zastosowanie w hurtowniach, hotelach, stacjach paliw, dużych marketach i małych punktach sprzedaży detalicznej.

Dane techniczne »

EMAR PRINTO 57Te

W drukarce tej kopie papierową paragonów zastapiono kopią elektroniczną zapisywaną na karcie MMC lub SD.Przy zachowaniu parametrów dotychczas produkowanej drukarki i jej zalet zmniejszone zostaje zużycie papieru o połowę. Łatwiejsze staje się też przechowywanie kopii i uzyskuje się szybki dostęp do kopii dowolnego paragonu. Pozostały zalety poprzedniej konstrukcji takie jak: ergonomiczny pulpit operatora z wyświetlaczem czy interfejs USB, prosty sposób zakładania papieru charakterystyczny dla mechanizmu firmy Seiko typu „easy loading".

Dane techniczne »

EPSON TM-T801FV

Najnowsza i pierwsza na polskim rynku drukarka fiskalna EPSON – światowego lidera w dziedzinie produkcji drukarek POS. Zastosowane rozwiązania, nowoczesna technologia i legendarna jakość przy ogólnie akceptowalnej cenie nie pozwolą nikomu przejść obok tego urządzenia obojętnie.
Drukarka jest przystosowana do intensywnej eksploatacji i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prowadzi się sprzedaż za pomocą komputerowego programu sprzedaży.

Dane techniczne »
Strona główna

|

Certyfikaty

|

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Biurotech System

|

Firma z 25 letnią tradycją