P.H.U. Biurotech System

Urządzenia fiskalne

kasy fiskalnedrukarki fiskalneakcesoria

Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem kas fiskalnych. Oferujemy Państwu kasy najwyższej jakości. Poniżej została przedstawiona oferta najróżniejszych kas, tak aby każdy z Państwa znalazł coś dla swojej firmy. Oferujemy modele kas przeznaczone do małych i dużych placówek handlowych, do jednostek usłógowych oraz mobilne urządzenia, które można zastosować np. w handlu obwoźnym. Dla każdego z Państwa możemy przygotować indywidualną ofertę, która najlepiej zostanie dopasowana do potrzeb danej firmy.

SHARP ER-A277PS

Kasa fiskalna SHARP idealnie sprawdzająca się w placówkach handlowych i usługowych o średnim natężeniu ruchu. Urządzenie wyróżnia się zaawansowaną konstrukcją, oraz dużą niezawodnością działania. Bogata funkcjonalność czyni ją prostą i komfortową w codziennej obsłudze.

Dane techniczne »

SHARP ER-A237P

Kasa fiskalna SHARP o sprawdzonej i solidnej konstrukcji z bardzo trwałą klawiaturą, przeznaczona do punktów o małym i średnim natężeniu ruchu. Łatwa w obsłudze. Przygotowana do obsługi waluty EURO. Najbardziej popularna kasa SHARP na polskim rynku.

Dane techniczne »

SHARP ER-A285P

Kasa została opracowana w oparciu o najlepsze doświadczenia firmy TORELL i firmy SHARP, według najnowocześniejszych, światowych technologii z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb naszego rynku. . Elektroniczny zapis kopii wydruków na kartę pamięci SD eliminuje konieczność sporządzania kopii papierowych (rolek kontrolnych), co oznacza znaczną oszczędność papieru.

Dane techniczne »

EURO 50TE MINI

Kasa wykonana jest według najnowszych technologii i aktualnych trendów projektanckich, dzięki czemu jest ergonomiczna, poręczna oraz prosta w obsłudze i konfiguracji.Małe rozmiary kasy i niewielki ciężar ułatwiają jej przenoszenie, a wbudowana wydajna bateria pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach, w których brak jest dostępu do sieci elektrycznej.

Dane techniczne »

EURO 500T

Euro-500T należy do rodziny przenośnych kas fiskalnych. Ze względu na swoją kompaktową budowę, a także niewielką wagę, urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla małych sklepów, gdzie miejsce na stanowisko kasowe jest mocno ograniczone. Z łatwością można ją przenosić i pracować w miejscach, w których brak jest energii z sieci elektrycznej.

Dane techniczne »

EURO 100T

Kasa fiskalna Euro-100T została zaprojektowana dla tych sprzedawców, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań i myślą o przyszłości. Kasa w pełni obsługuje przelicznik waluty Euro i posiada szerokie możliwości komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi. Euro-100T może być stosowana w małych sklepach spożywczych, sklepach odzieżowych, barach.

Dane techniczne »

EURO 200TX

Kasa fiskalna Euro-200TX została zaprojektowana dla tych sprzedawców, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań i myślą o przyszłości. Kasa w pełni obsługuje przelicznik waluty Euro i posiada wręcz niespotykane możliwości komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi. Euro-200TX może być szeroko stosowana w handlu detalicznym od niedużych sklepów spożywczych, aptek, sklepów odzieżowych, barów do placówek handlowych o znacznym nasileniu sprzedaży.

Dane techniczne »

MALUCH E.KO

Jest to mobilna kasa z kopią elektroniczną. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy w temperaturze od -5 C do + 40 stopni C, sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz w kasach biletowych.

Dane techniczne »

MALUCH BIS

Jest to jedyne urządzenie na rynku w pełni rozliczające pracę na parkingach!!! Kasa wydaje kwity parkingowe, gdzie można zawrzeć numer rejestracyjny pojazdu. A dzięki specjalnym raportom zawsze wiemy ile miejsc parkingowych jest wolnych a ile zajętych! Kasa wyposażona jest w unikalny dla tej klasy urządzeń system wymiany papieru typu "WRZUĆ I PRACUJ". Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Kasa umożliwia pracę również w trybie: kasa sklepowa.

Dane techniczne »

MP 54

MP54 to niezastąpione rozwiązanie dla średnich i małych placówek handlowych i usługowych. Ergonomiczne kształty, niewielkie wymiary, alfanumeryczny wyświetlacz dla operatora oraz obrotowy alfanumeryczny wyświetlacz dla klienta pozwalają na stosowanie tej kasy w placówkach o niewielkiej powierzchni. Dzięki zewnętrznemu zasilaniu, mocnemu akumulatorowi Li-Ion oraz torbie kasa z powodzeniem może być używana w handlu obwoźnym.

Dane techniczne »

EMAR SOLO

Emar Solo, jest nową konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej głównymi atutami jest szybka wymiana papieru, dwa duże, czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa.

Dane techniczne »

SEMI E.KO

-kopia elektroniczna
-graficzne wyświetlacze ułatwiające pracę
-NIP nabywcy na paragonie
-funkcja automatycznej zmiany czasu na letni/zimowy
-trwała i sprawdzona klawiatura marki CITIZEN®
-funkcja przypominania użytkownikowi o nie wykonanym raporcie dobowym i miesięcznym
-Trwały i sprawdzony mechanizm drukujący marki EPSON® z systemem wymiany papieru „WRZUĆ I PRACUJ"
-trwały wydajny akumulator Li-ion

Dane techniczne »
Strona główna

|

Certyfikaty

|

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Biurotech System

|

Firma z 25 letnią tradycją